Modlitwa oczyszczająca

Franciszek

"O Panie, uczyń z nas narzędzia Twojego Pokoju

Abyśmy siali miłość, tam gdzie panuje nienawiść

Wybaczenie, tam gdzie panuje krzywda

Jedność, tam gdzie panuje zwątpienie

Nadzieję, tam gdzie panuje rozpacz

Światło, tam gdzie panuje mrok

Radość, tam gdzie panuje smutek.

Spraw abyśmy mogli

Nie tyle szukać pociechy, co pociechę dawać

Nie tyle szukać zrozumienia, co rozumieć

Nie tyle szukać miłości co kochać

Albowiem dając, otrzymujemy

Wybaczając, zyskujemy przebaczenie

A umierając rodzimy się do wiecznego życia"

 

Franciszek z Asyżu.

Psychoasekuracja.

Ochrona. Stykamy się z tym słowem lub jego przejawami przynajmniej kilka razy dziennie. Z niewielką ledwie przesadą można nasz czas nazwać cywilizacją ochrony. Wychodzimy rano z domu i jedziemy do pracy samochodem z opłaconym oc. Zmierzając na stanowisko, mijamy ochroniarza.

 

 Stykamy się z tym słowem lub jego przejawami przynajmniej kilka razy dziennie. Z niewielką ledwie przesadą można nasz czas nazwać cywilizacją ochrony.  Wychodzimy rano z domu i jedziemy do pracy samochodem z opłaconym oc. Zmierzając na stanowisko, mijamy ochroniarza. Zarabiamy tam pieniążki na ochronę przyszłości.  W oknach mamy kraty, w komputerach ochronę antywirusową, w przerwie łykamy pastylki chroniące zdrowie. Chronimy przyszłość, mienię, ciało.  Czy wiemy, że zagrożona bywa też psychika? Psychika, jako wewnętrzna i niematerialna część naszego ja, podświadomość i nasze irracjonalne przekonania. Także psychika, jako ezoteryczna i okultystyczna część naszej istoty.  Psychice grozi wpływ złych energii.  W szczególnym stopniu tyczy się to osób obarczanych problemami innych, poddających się działaniom hipnotycznym, medytujących. Łatwo zbłądzić bowiem w obszarach których się nie zna i nie rozumie, wchłonąć negatywną energię osób i miejsc, gdzie jesteśmy zbyt otwarci. Poszerzanie świadomości może spowodować, że czakry - ośrodki subtelnej energii w naszym ciele -  pozostaną otwarte. Będziemy jak latarnia świecąca na pustkowiu. Przyciągająca do siebie piękne motyle nocne, ale i uciążliwe ćmy.  Pozostajemy też otwarci na niekorzystne wpływy osobnika o silniejszej energii.  Kto mniej lub bardziej świadomie kieruje nią tak, by nas zaatakować.  Otwarcie świadomości czyni nas bowiem bardziej podatnymi na negatywne wibracje. Umiemy się otwierać, zamykać nie zawsze  potrafimy.                                                                                                             

 

 

Nasza psychika również może być chroniona. Walczymy z konkretnym atakiem, ale też asekurujemy się też profilaktycznie. Często służą temu sposoby bardzo proste. Popularnym na przykład jest noszenie przy sobie kryształu. Innym razem może to być odpowiednia wizualizacja, czy też esencje kwiatowe. Osłaniać psychikę możemy odpowiednią postawą życiową, zwłaszcza wobec innych ludzi.  Konkretna sytuacja wymaga oczywiście korzystnego dla siebie środka zapobiegawczego. Zapraszam na konsultacje, udzielę porad w temacie najskuteczniejszej osłony.

Uważaj kiedy i co bierzesz gratis, lub za free, bo to może związać Twoją energię.

Często moi cudowni goście, klienci pytają dlaczego wróżki nie wróżą za darmo, dlaczego za pieniądze?

 Pieniądz jest najprostszą i najpopularniejszą w dzisiejszym świecie zapłatą. Zapłata z kolei, to forma wymiany. Otrzymujemy jakieś dobro - czy to materialne czy to duchowe – za które rewanżujemy się pieniędzmi. Następujący krótko po sobie dwustronny przepływ energii.Wróżba jest swoistą odmianą dobra niematerialnego, duchowego. Przez wielu uważana za formę energii. W tym miejscu zwróćmy jeszcze raz uwagę na słowo wymiana. Przepływ w dwie strony.

 Co jest zatem w przypadku czegoś, co namiętnie lansują respondenci portali, wróżby za darmo. Przestaje ona być członem wymiany, staje się jednostronnym przekazem. Jako energia, pozbawiona jest tego dopalacza i współuczestnika procesu, czyli drugiej strony wymiany.

 Energia wróżby, zostaje zatrzymana, ba jest w zawieszeniu. Nie jest to zatem kwestia awersji, czy utylitarnego podejścia wróżki. Za wróżbę trzeba zapłacić, by uruchomić proces i by miała możliwość się spełnić. To prawda, którą słyszałam od najmłodszych lat, z ust przeróżnych wróżbitów i tarocistów. Nie tylko od chadzającej po Plantach cyganki, każącej sobie położyć pieniążka na dłoni.

 Podobnie sprawę można potraktować z punktu widzenia drugiej strony - osoby pożądającej porady i ziszczenia się wróżby. To w jej interesie jest zrewanżować się za przepowiednię zapłatą, by ją uprawdopodobnić wyzwoleniem energii z samotności.

Przepływ jednostronny jest bardzo popularny w dzisiejszym handlu pt.„gratis”. Zostajemy przez oferenta obdarowani. Pozornie, bo znów jest to zawieszenie energii przy barku wymiany. W efekcie tym „gratisem” sprzedawca przywiązuje nas do siebie, wpychając się w naszą podświadomość, prowokując karmę powrotu do niego, a w efekcie zakupu.

Uważaj więc co i kiedy bierzesz gratis, lub za free, bo to może zawiązać Twoją energię.

 

stat4u

1 Applies to shipping within Poland. Information about shipping policies for other countries can be found here: Payment and Delivery Information
About | Payment and Delivery Information | Privacy Policy | Sitemap
Tarocistka-Wróżka-Medium Ezoterium